התקשר לחנות

תמיד לרשותכם: 8659*

[email protected]

עיצוב גופי תאורה ארוכים – מה לקחת בחשבון?

עיצוב גופי תאורה ארוכים כגון פרופילי לד לפי מידה וטעם אישי הפך בשנים האחרונות לפופולרי ונפוץ והוא יעיל בהארת שטח נרחב באמצעות עוצמות תאורה משתנות. יתרונות אלה הופכים את פרופילי התאורה לפתרון מושלם בהארה פונקציונלית של שטחים גדולים, אבל לא רק.
גופי תאורה ארוכים

כמו כן, פרופילי לד מספקים פתרון אלגנטי להארת משטחי עבודה, למשל על ידי הסתרת פרופיל דק בתוך חריץ מתחת לארון המטבח, דבר שישטוף את השיש או הדלפק באור חזק. ניתן גם לטמון את פרופיל התאורה המאורך בתוך ארון הבגדים או בתוך עמדת תצוגה לתכשיטים או פרטי אמנות שונים, מה שיעניק להם הילת אור מרשימה.

פס דין לד PCB

עוצמת האור

שימוש בגופי תאורה מאורכים כגון פרופילי לד מאפשר שליטה בעוצמת התאורה הרצויה על ידי בחירת פסי לד בעוצמות שונות וטמפרטורות אור מגוונות על הספקטרום שבין תאורה "קרה" ותאורה "חמה". כמו כן, ייחודם של פרופילי לד הוא בכך שמקור האור נסתר מן העין, והאפקט שנוצר הוא של הילת אור נעימה שיוצרת תאורת אווירה מיוחדת.

לגונה מטריקס שקוע פרופיל שחור מואר

ייעוד ומיקום פרופיל התאורה

פרמטר נוסף אותו חשוב תמיד לקחת בחשבון בבחירת גופי תאורה מכל סוג, הוא מה המטרה אותה משמש האלמנט. אם תרצו להאיר משטח עבודה במטבח, כדאי לבחור פרופיל לד בעוצמה גבוהה ולמקם אותו מעל המשטח, תלוי מעל האי או חבוי מתחת לארון המטבח. אם המטרה היא לייצר תאורת סימון במסדרון או במדרגות, ניתן לבחור בתאורה בעוצמה נמוכה ולמקם אותה בגובה הברך או אף נמוך מכך, על מנת למנוע סנוור.

פרופיל בלקו אוירה

צבע ומידות

יתרון נוסף של פרופילי הלד הוא היכולת לעצבם על פי הצורך, כך שיתקבלו גופי תאורה מאורכים בהתאמה אישית לפי מידה. פשוט מדדו בעזרת סרט מידה את האזור בבית בו תרצו להתקין פרופיל תאורה, בחרו את הצבע שהכי מתאים לביתכם והזמינו ממומחי התאורה של שקע ותקע גוף תאורה מאורך בעיצוב אישי.

צריכים עזרה בעיצוב גופי תאורה מאורכים?
אחד ממעצבי התאורה המומחים שלנו ישמח לעזור לך להתאים את התאורה המושלמת.

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים