התקשר לחנות

תמיד לרשותכם: 8659*

[email protected]

טפט תלת ממד – טוויסט בעיצוב הבית!

מכירים את הטפטים שיש כמעט לכולנו בבית? אלו שבשלב מסוים מתחילים להתקלף ועל הדרך גם לעשות נזק לקירות? אז בואו להכיר אותם מחדש! זה הטפט שייתן טוויסט לכל חדר – טפט תלת ממד. אין ספק שזהו הטפט המיוחד ביותר שניתן למצוא היום, המעניק לכל חדר "ערך מוסף". אם תרצו לצאת מהקופסה ולהדהים את כל מי שיכנס אליכם לחדר (ואת עצמכם) – זה בדיוק מה שאתם מחפשים!

אז מה זה בכלל?

בשנים האחרונות, חל שדרוג טכנולוגי משמעותי במדפסות בעולם הטפטים. שינוי זה הוביל, כמובן, גם לשדרוג עיצובי בכל הנוגע לטפטים וכך הגיח לעולם טפט התלת-ממד. הטפט כשלעצמו, מגיע במגוון עיצובים הכוללים צורות וטקסטורות שונות והוא מתאים לשימוש בכל חדר – החל מהסלון, דרך בתי מלון, מסעדות, מועדונים, בתי קולנוע וכלה במשרדים. אם עד עכשיו השתמשנו בטפט רגיל על מנת להקנות "אופי" לחדר, אין ספק שהשלב הבא בתחום הוא טפט תלת ממד.

למה לי טפט תלת ממד?

אז קודם כל, תהליך ההדבקה של הטפט הוא פשוט, הודות להתפתחויות הטכנולוגיות בתחום, אשר מעניקות גם הדבקה מדויקת ויציבה. שנית, יש לטפט יתרון שאין באף טפט אחר: הוא אינו מסב נזק לקיר – אם נרצה להסירו, נוכל לעשות זאת בקלות ללא חשש מקילוף הצבע של הקיר או נזק לקיר עצמו. קלות זו מעניקה יתרון נוסף לטפט התלת-ממד בשל האפשרות לגיוון – ברגע שנרצה לשנות את עיצוב החדר ולהחליף טפט, נוכל לעשות זאת בקלות וללא חשש. מעבר זה יכול להיות שימושי במיוחד כאשר מדובר בחדר של נערה מתבגרת, אשר בחרה סוג מסוים של טפט בגיל 9 או 10, ומרגישה צורך בשינוי מהותי לקראת גיל 13, כאשר הטעם כאדם בוגר מתחיל להתהוות. בנוסף, מעבר ליכולת הטפט הרגיל לחפות על פגמים בקיר, טפט תלת ממד גם מעניק תחושה של הגדלת חלל החדר בו הוא נמצא, בשל האפקטים המיוחדים שבו.

ואיך זה בתכל'ס?

טפט תלת ממד משלב בתוכו עיצובים וציורים שונים, בעלי אשליה של עומק. בכך, נוצרת אשליה תלת ממדית על הקיר הגורמת לנו "להאמין" שאכן קיימת איזושהי נישה בתוך הקיר אשר בה נמצאים האובייקטים המוצגים על הטפט. מעבר לכך – אם, לדוגמה, תדביקו את הטפט על קיר מרכזי, אשר ניתן להביט עליו מרחוק וללכת לקראתו, הדבר ייצור אשליה חזקה אף יותר. אין ספק שזה משהו שהאורחים שלכם לא ישכחו בקלות!

צריכים עזרה בעיצוב התאורה לבית ,לחדר העבודה ולכל חלל אחר בבית?
אחד ממעצבי התאורה המומחים שלנו ישמח לעזור לך להתאים את התאורה המושלמת.
לשיחת ייעוץ חינם עם מעצב תאורה? לחצו כאן >>

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים