התקשר לחנות

תמיד לרשותכם: 8659*

[email protected]

כיצד לבחור טקסטיל לבית?

כולנו רוצים לחיות בבית יפה ומעוצב כמו שרואים במגזינים לעיצוב פנים, אבל רובנו לא יכולים להרשות לעצמנו מבחינה כלכלית לשכור את שירותיו של מעצב פנים מקצועי שיעשה עבורנו את השינוי שאנו כל כך חפצים בו. תשמחו לדעת שניתן להשיג תוצאות ולחולל את השינוי הרצוי גם על ידי עיצוב באופן עצמאי, תוך שימוש במוצרים איכותיים. סוג מוצרים שהשימוש בהם יכול בקלות יחסית לשדרג לכם את מראה הבית הוא מוצרי טקסטיל לבית, וכל שצריך לדעת הוא כיצד לבחור נכון.

רגע, מה זה בכלל טקסטיל לבית?

״מוצרי טקסטיל לבית״ הוא שם כולל למגוון מוצרים רחב, אשר נמנים בו המוצרים הבאים: שמיכות, וילונות, ריפודים לספה, שטיחים, כריות נוי, מצעים, מפות, ומגוון מוצרים עיצוביים משלימים. זהו גם המקום שבו הטעם האישי שלכם בא לידי ביטוי באופן המרבי. עולם הטקסטיל רחב ידיים, מלא בצבעים, צורות, הדפסים וכדומה, כדי שתוכלו ליצור כל מראה העולם על רוחכם.

בעת בחירת מוצרי טקסטיל לשימוש בבית חשוב להקפיד על כמה נקודות עיקריות:

 • איכות

  איכות היא לא מילה גסה בתחום עיצוב הפנים ואפילו ההיפך, וחשוב להקפיד על איכות גבוהה של מוצרי הטקסטיל בהם תבחרו לעשות שימוש. האיכות נקבעת על פי סוג הבדים, רמת התפירה, איכות הגימור וכמובן הנראות הכללית שלהם. האחריות על המוצרים שתקבלו מהחברות והחנויות המשווקות מוצרי טקסטיל מעידה על איכותם. באופן כללי, מוצרים עם אחריות של היצרן נותנים שקט נפשי בזכות הביטחון שהאחריות מעניקה במקרה של התבלות המוצר.

 • עמידות

  רכישת מוצרי טקסטיל לבית אמורה להיות רכישה שתהנו ממנה לאורך זמן ואביזרי טקסטיל שנכנסים לבית רצוי שיחזיקו מעמד בצורה טובה לפחות שלוש עד ארבע שנים. כלומר, פריטים אלו צריכים להיות עמידים ואם המוצרים מתחילים להתבלות לאחר כמה כביסות בודדות, הרי שלא מדובר במוצרים איכותיים. בכל מוצר טקסטיל תוכלו למצוא תווית ובה מצוינות הוראות ניקיון של הפריט. אם עקבתם אחרי ההוראות כלשהן ובכל זאת המוצרים מתפוררים, כנראה שהם מאיכות ירודה וחבל שתשקיעו בהם כסף בשנית.

 • תרומה דקורטיבית

  כדי להימנע ממראה מגובב שיגרום לתחושת צפיפות ויזואלית לא נוחה, חשוב לזכור שהשימוש במוצרים מסוג זה בא להעשיר את המראה העיצובי של הבית. בחירת המוצרים צריכה להיעשות מתוך מחשבה על סגנון העיצוב הקיים, הצבעוניות בחלל והנראות הכללית של החדר, בלי להעמיס את הבית בעודף מוצרי הטקסטיל.

 • תקציב

  יש להקציב בראש ובראשונה סכום שבו נוכל לעמוד ולהתחייב בצורה ריאלית. מוצרי טקסטיל כמו וילונות, שמיכות, כריות וכדומה אינם כרוכים בהכרח בהוצאה כספית גדולה, אך וודאי שניתן למצוא מוצרים בעלויות גבוהות לצד מוצרים בעלויות מאוד נמוכות, וחשוב לפעול בהתאם לתקציב ריאלי.

לא משנה איזה טקסטיל וכמה השקעתם בעיצוב הבית, בלי תאורה נכונה ומעוצבת , כנראה שלא תצליחו להינות מהיופי האמיתי של המוצרים שבחרתם.

צריכים עזרה בעיצוב התאורה לבית?
אחד ממעצבי התאורה המומחים שלנו ישמח לעזור לך להתאים את התאורה המושלמת לכל מקום בבית.
לשיחת ייעוץ חינם עם מעצב תאורה? לחצו כאן >>

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים