ספוט לד

ספוט לד – חזק זול ואמין
נורות לד הם כיום המילה האחרונה בתחום התאורה. לא עוד ליבון או הלוגן, אלא נורות לד לבית שצריכת החשמל שלהם קטנה פי עשר ועוצמת האור גדולה פי עשר, וחייה של הנורה ארוכים עד פי ארבעים מהנורות הרגילות שלכם.
תאורה לבית המבוססת על נורות לד יכולה לעבוד עד 100,000 שעות ברציפות. ספוט לד הוא גוף תאורה ממשפחת נורות הלד ואין בו גז או חוט להט, הוא כמעט ולא פולט חום והוא אינו מסוכן כלל.
הנורה עמידה בזעזועים ויש לו יכולת מרשימה לייצור אור ולא חום. ספוט מסוג לד הוא גוף תאורה חזק, זול להפעלה ומאד אמין.

לכל שימוש
ספוטים בבית שימושיים לכל מקום שתחשבו עליו. הספוטים היא נורה חזקה וקומפקטית. המימדים הקטנים שלה מאפשרים להשתמש בה בכל מקום ולכל מטרה.
אם אתם מעוניינים להאיר קיר או מדפי ספרים, כוננית או כל דבר אחר, ספוט הוא הדבר עבורכם. ספוטים אלו מגיעים במידות של 5 ס"מ קוטר וגובה של 6 ס"מ, הספק של 3W ומתח של 220V.
זווית ההארה שלהם היא 38 מעלות ועוצמת ההארה דומה לנורת הלוגן של 35W. לד חסכוני בחשמל וכמעט שלו מתחממת ואורך חייה כחצי מליון שעות.

משפחה שלמה של תאורה
משפחת התאורה לד איננה כוללת נורת ספוט אחת ויחידה. ישנן נורות רבות ומגוונות בעלות עצמה שונה וצורת אור שונה. השימוש ההולך וגובר בתאורה מסוג זה הגדילה את מגוון האפשרויות וכיום ניתן למצוא ספוטים שונים.
בנוסף לנורת ספוט לד 3W ניתן למצוא גם לד GU10 3W, הלדים 3W יגואר, ספוטים עם הברגה קטנה וכיוצא באלה. ספוט לד הפכו מאד פופולאריות בזמן האחרון בגלל אורך החיים שלהם ועלות החשמל הנמוכה שלהם.

תכנון ועיצוב תאורה עם ספוט לד
תכנון ועיצוב תאורה לבית או לעסק הפכו בשנים האחרונות לדבר מיוחד ומורכב. אם פעם הייתם מסתפקים במספר גופי תאורה קלאסים ונורות חלב רגילות, הרי שכיום ההיצע של גופי תאורה הם כה גדולים, עד כי ניתן להגיע לכל עיצוב ולכל צורת תאורה נחשקת. נורות לד מעניקים לכל חלל צורת תאורה מיוחדת במינה ומאפשרות שימוש בנורות חסכוניות רבות עקב צריכת החשמל הנמוכה שלהם ואורך חייהם הגבוה. תכנון ועיצוב עם נורות לדים יכולים לשנות לטובה כל חלל וכל חדר והדבר מאפשר טווח רחב של אפשרויות בכל הנוגע לעיצוב החלל ותאורתו.