התקשר לחנות

תמיד לרשותכם: 8659*

shekaveteka@gmail.com

פתרונות תאורה

בתמונה: עיצוב פנים ענת רגב

את עיצוב התאורה בבית ניתן ליצור בעזרת שלל פתרונות תאורה, חלקם הינם גופי תאורה מותאמים אישית וחלקם כגופי תאורה מעוצבים, כדי להגיע לתוצאה הטובה ביותר מומלץ לשלב בין הסוגים השונים. אנו שמחים להציג בפניכם מספר דרכים ודוגמאות שיתנו לכם את פתרונות העיצוב הטובים ביותר עבורכם.

פרופילי תאורה – תאורה חזקה וחסכונית
במשך זמן רב חיפשנו פיתרון לתאורה חזקה שתתאים כמעט לכל איזור בבית אבל יחד עם זאת שתהיה תאורה הסטטית מאוד ומעוצבת ככך שניתן,פה נכנסים לתמונה פרופילי התאורה אשר עונים על כל הדרישות הללו. הפרופילים עשויים מחומר האנודייז העמיד והאיכותי ועליו מתלבש פרספקס חלבי אשר מסתיר את מקור התאורה, הפרופיל קיים במספר גדלים ומותאם אישית לכל לקוח כאשר ניתן להשתמש בו כפרופיל תאורה שקוע, תלוי או צמוד. גוף תאורה זה הינו חסכוני והחלפת הנורות בו מתבצעת לעיתים רחוקות.

ישנם מספר סוגים של פרופילים וחלקם מותאמים רק לתאורת לדים (פרופילים דקים בהם מתקנים סרטי לדים) בפרופילים אילו משתמשים לנישות קטנות או מקומות בהם לא ניתן להתקין פרופיל מסיבי וגדול. אחד היתרונות הגדולים בפרופילים אלה הוא האפשרות להפוך הפרופיל לגוף תאורה מוגן מים (להגנת מים ברמה של טבילה בבריכה) ואז להשתמש בגוף זה כתאורה לגינה.

sop-resize-1000-פרופיל-2

תאורה סולארית – יעיל חסכוני ונוח
אחד פתרונות תאורה הטובים ביותר בהם השתמשנו לאחרונה הינם גופי תאורה סולאריים לגינה, גופי תאורה אלה בנויים מפנל סולארי סוללה וגוף תאורה מלדים וחיישן פוטוצל אשר גורם לתאורה לעבוד בלילה ולהיכבות ביום וכך לאגור את החשמל שנוצר מהשמש ללילה הבא. גופי תאורה אלה יעילים במיוחד גם מכיוון שאין צורך במערכת חשמל מורכבת או נקודות חשמל נוספות, פשוט מניחים בסביבה שחשופה לאור ונותנים לשמש לעשות את העבודה.

sop-resize-400-SL54LA-1

פנל לד גופי תאורה דקים במיוחד
את פתרון התאורה הבא חיפשנו לא מעט ובמשך די הרבה זמן… תמיד בעת תכנון תאורה לתקרות גבס נתקלנו בבעיה שבחלק מהמקומות לא היה מספיק עומק להכניס גוף תאורה שקוע ונורת לד חזקה (כמו למשל במקומות בהם עוברת תעלה למזגן). לאחרונה מצאנו את הפתרון האופטימאלי ביותר בצורה של פנל לד במגוון עוצמות וגדלים, עובי כל הפנל הוא רק 2-3 ס"מ והוא יכול להאיר שטחים גדולים יחסית או גם לשמש כתאורה ממוקדת יותר. גופים אלה הם חסכוניים, עמידים לאורך זמן ואינם מחממים או בקיצור… גופי תאורה אדרכלית ידידותיים לסביבה.

sop-resize-1000-הייטק-2

קבלו ייעוץ עם מעצב תאורה מומחה בטלפון, חינם! וללא התחייבות

פוסטים אחרונים