050-7676246 / 050-6395550
חנינא בן דוסא 28, יפו תל אביב

ה.ר סטודיו Other : Wise

טודיו Other : Wise לעיצוב פנים ועיצוב מוצר נולד והתפתח מתוך האמונה ,השאיפה,הרצון, התשוקה והצורך ליצור דרך אחרת.
הצורך הבסיסי שלנו כבני אדם להרגיש מיוחדים וייחודיים הוביל אותנו לדרך חדשה בעיצוב וארכיטקטורה. עולם ההשראות שלנו מתחיל מהלקוח, ממשיך להיסטוריה של החלל ,סביבתו ולעתידו להיות.
סטודיו Other : Wise מתמחה בעיצוב ותכנון בתים פרטיים ודירות מגורים.
חללים מסחריים ומקומות בילוי: ברים, מועדונים, ,רשתות מזון, מסעדות, בתי קפה, חנויות ומשרדים.
עיצוב ,תכנון וחידוש חזיתות מבנים. עיצוב המוצר: גופי תאורה, מתלי בגדים, מעמדי עיתונים,שולחנות צד וקפה ואלמנטים משלימים.

הקו המנחה של סטודיו Other : Wise הינו יצירת חללים ואלמנטים מגרי מחשבה, בעלי קונספט ייחודי ו"סקס אפיל", דבר המעניק חוויה עתידית ומתמשכת של אווירה ייחודית לחלל והתעניינות מחודשת של הלקוח\המשתמש המיועד. העיצוב נעשה בשיתוף מלא עם הלקוח תוך הבנת אישיותו וצרכיו המסחריים או הפרטיים והשלכתן לאופי התכנוני והארכיטקטוני של החלל. במקביל נעשה ניתוח של חתך עסקים\לקוח דומה ומתן דגש על קהל היעד הצפוי "להשתמש" במוצר/החלל. הסטודיו אחראי לליווי הפרויקט מתחילתו ועד סופו, משלב התכנון עד שלב הפתיחה ומעורב בתפקודו השוטף גם לאחר סיום הפרויקט.

כמעצבים, אנחנו שואפים להפתיע ולאתגר את הסביבה ואת הלקוחות שלנו בכל פעם מחדש, לספק תוצרים שונים וייחודיים בכל פרויקט, וכך בעצם לייצר סגנון שהמכנה המשותף והעיקרי שמאפיין את הפרויקט הוא השוני שביניהם. אנו מאמינים גדולים בלקוחות שלנו , תוך כדי שיחת הכרות והבנת הפונקציונאליות שהלקוח צריך דרך החלל או החפץ, מתקיים לו סוג של סיעור מוחות, ואנחנו מקבלים השראה גם מהמקום הזה, מכאן יותר ברור לנו מה הן דרישותיו ותשוקותיו של הלקוח.

מתוך השיחה, ההבנה והרגישות ועד לעיצוב הספציפי, נרקמת לה מערכת יחסים, שמכילה פתיחות ואמינות. ההיסטוריה של החלל בשילוב השימוש החדש שצפוי לקרות בו, הם גורמים חשובים ומרתקים בתהליך ועל פיהם נקבע קונספט עיצובי שלם. ההתנגשות והמיזוג בין עולם העבר לעולם העתיד מייצר עבורנו כמעצבים כרטיס ביקור ייחודי.

הצורך בהתעסקות אינטנסיבית בעיצוב מוצר ובעיצוב תעשייתי נובעת דבר ראשון מאהבה ותשוקה גדולה לעולם העיצוב ולתכנים שלו.
אנו מאמינים שהקשר שנוצר בין אדם למוצר בזמנים אלו הוא קשר רגשי, לפעמים הרבה יותר מהקשר שלו לחלל בו האדם מתגורר או עובד בו. ההסתכלות של האדם על מוצר היא שונה מהסתכלות על חלל או מבנה, הקשר הוא בלתי אמצעי. אין זה משנה אם המוצר בר השגה ואם לאו.
ללקוח יש תמיד כמיהה לחפץ כזה או אחר שפוגש את תחושותיו ורגשותיו.
כיום חלק נרחב מהתכנון והעשייה שלנו בסטודיו הוא בתחום עיצוב המוצר והעיצוב התעשייתי. בגלל שהתפתחנו וצמחנו מתוך החוג לעיצוב פנים, אנחנו מבינים את הצורך במוצרים הללו.
ההסתכלות הכללית והפרטנית שלנו על חלל וקומפוזיציה שנוצרת בו, נותנת לנו את ההזדמנות לשפר את הנראות והיכולות של החלל.
הומור, "סקס אפיל" ואינטליגנציה הם פרמטרים קבועים בעיצובים שאנו מציגים. אלא תכונות שלדעתנו , לפחות אחת מהן צריכה להופיע בכל חלל ובכל מוצר שאנו מתכננים ומעצבים.